صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
به سایت دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه خوش آمدید

باز گشت به صفحه اصلی

اخبار > روز جهانی ماما با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیات رئیسه ، مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه و جمع کثیری از همکاران ماما و دانشجویان گرامی داشته شد.


  چاپ        ارسال به دوست

ماماها سلامت خانواده را تامین می کنند.

روز جهانی ماما با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیات رئیسه ، مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه و جمع کثیری از همکاران ماما و دانشجویان گرامی داشته شد.


ماماها سلامت خانواده را تامین می کنند
روز جهانی ماما با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیات رئیسه ،حضور مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی و  جمع کثیری از همکاران ماما و دانشجویان گرامی داشته شد.
دکتر عباسیان نماینده سازمان نظام پزشکی ارومیه طی سخنانی ضمن اشاره به شان و منزلت ماماها در  ایراد سخنرانی گفت: این شمایید که سلامتی خانواده ها را تامین کرده و نشاط و سرور را به آن ها ارمغان می آورید وی افزود تولد نوزاد موهبت الهی است و این موهبت الهی به دستان توانمند شما اتفاق می افتد .
وی ضمن اشاره به برخی مشکلات این قشر خدوم تصریح نمود: شاخص جهانی برای هر 1000زایمان 30 نفر ماما می باشد که متاسفانه در بیمارستان های ما برای هر 1000 زایمان 14 الی 15 نفر می باشد و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک به این شاخص نیز دست یابی پیدا کنیم .


٠٩:١٢ - 1397/02/18    /    شماره : ١٨٩٥٢    /    تعداد نمایش : ٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشکده پرستاری و مامایی

 Nursing and Midwifery building, Campus Nazlu, 11 KM Road Seru, Urmia, West Azarbaijan, IRAN