صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
به سایت دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه خوش آمدید

باز گشت به صفحه اصلی

اخبار > اختتامیه همایش بین‌المللی ایمنی بیمار سرآغاز ارتقای هرچه بیشتر سلامت در کشور است


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدزاده مسئول روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی

اختتامیه همایش بین‌المللی ایمنی بیمار سرآغاز ارتقای هرچه بیشتر سلامت در کشور است

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در آئین اختتامیه اولین همایش بین‌المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار که ظهر امروز جمعه ۵ خرداد در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد، گفت: اختتامیه همایش بین‌المللی ایمنی بیمار سرآغاز ارتقای هرچه بیشتر سلامت در کشور است و از تلاش همه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای برگزاری این همایش تشکر و قدردانی دارم.

دکتر صابر قلیزاده ، افزود: در جمع آوری، ارزیابی و داوری مقالات زحمات بسیاری کشیده شد و طی ماهها و روزها کمیته های مختلف تلاش کردند تا همایشی با کیفیت مطلوب و در شان برگزار شود.

وی، با اشاره به برخی از اقدامات معاونت تحقیقات در سال گذشته، گفت: در سال  ۲۰۲۲ در رتبه بندی تایمز بین ۵۰۱ تا ۶۰۰ دانشگاه از بین ۱۵۰۰ دانشگاه شرکت کننده بودیم و سال بعد یک رتبه بالاتر رفتیم.

دکتر قلیزاده با اشاره به انتشار سه مجله در سال ۱۴۰۰ توسط دانشگاه علوم پزشکی استان، ابراز داشت: با افزودن مجله انگلیسی زبان Health sience در سال ۱۴۰۱ کمیت و کیفیت مجلات دانشگاه را ارتقا دادیم.

وی در ادامه سخنان خود در اختتامیه کنگره، تاکید کرد: راه اندازی سامانه ارزیابی از کتابخانه‌ها، افزایش دوبرابری شرکت‌های دانش بنیان، تصویب ۱۴ پروپوزال فناورانه، استقرار ۱۳ هسته فناور جدید در مرکز رشد و قرار گرفتن ۵ نفر از اساتید پژوهشکده سلولی مولکولی میان اساتید برتر از دیگر اقدامات معاونت تحقیقات در سال گذشته است.

دکتر قلیزاده گفت: امید است بتوانیم هر روز بیش از قبل باعث ارتقای سلامت و کاهش بیماران در مراکز درمانی باشیم.

 

 

 


١٥:٠١ - 1402/03/05    /    شماره : ٥٣٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشکده پرستاری و مامایی

 Nursing and Midwifery building, Campus Nazlu, 11 KM Road Seru, Urmia, West Azarbaijan, IRAN