صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
به سایت دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه خوش آمدید

باز گشت به صفحه اصلی

اخبار > روابط عمومی اصلی ترین حلقه ارتباط میان کارکنان و مدیران


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه

روابط عمومی اصلی ترین حلقه ارتباط میان کارکنان و مدیران

  این همایش بمناسبت فرارسیدن هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي اروميه، فیروزبخت معاون مدیرکل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، خدادادی مدیر حراست و دکتر علی افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه در تاریخ 28 اردیبهشت در سالن EDC برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي اروميه گفت: روابط عمومی با انعکاس هنرمندانه، عالمانه و به هنگام می تواند بازوی توانمند سازمان باشد و مجموعه روابط عمومی یک مجموعه تک بعدی نبوده و مجموعه ای از هنرمندی ها و توانمندی هاست و کارمندان روابط عمومی باید به بسیاری از علوم و توانمندی ها مسلط باشند.

وی افزود: روابط عمومی های سازمان های مختلف باید در مقابل حملات رسانه ای دشمن جریان ساز فرهنگی بوده و در ایجاد امیدواری در جامعه نقش بسیار پررنگی داشته باشند.

حجت الاسلام طاهری بابیان نقش روابط عمومی ها در ایجاد وحدت ادامه داد: روابط عمومی می تواند در وحدت قومیت ها موثر باشد و یکی از ظرفیت هایی است که از آن می توان برای وحدت میان اقوام و ادیان استفاده نمود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در ادامه افزود: حلقه ارتباط جامعه با سازمان، روابط عمومی است و روابط عمومی می تواند  نقاط ضعف سازمان را به مدیران انتقال بدهد تا مدیران با واقعیت هایی که در جامعه می گذرد آشنا شوند و علاوه براین روابط عمومی می تواند احساس توانمندی را به جامعه با انعکاس درست اخبار مجموعه ای که در انجا کار می کند منتقل کند.

 وی ادامه داد: همچنین روابط عمومی می تواند درجنگ روایت ها در زمانی که دشمنان سعی بر این دارند تا به مردم القا نمایند که نظام هیچ خدماتی به مردم ارائه نداده است ، با نشان دادن اقدامات ارزشمند انجام یافته پیشتاز باشند و امیدواری را در جامعه افزایش دهند .

در ادامه این مراسم دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: همکاران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان درکنار کادر درمان زحمات زیادی در زمان اوج بیماری کرونا کشیدند و مجاهدت آن ها در این خصوص قابل ستایش و قدردانی است.

 

 

فیروزبخت، معاون روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی نیز در این مراسم افزود: روابط عمومی ها در بحث امید آفرینی و بحث جهاد تببین می توانند اثر گذار بوده و کارگشا باشند.

وی ادامه داد: در بحث امید آفرینی اتفاقات بسیار خوبی درحوزه دانشگاه علوم پزشکی افتاده است و احداث بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی در سراسر استان نمود این مساله است.

 

 

مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه گفت: خوشبختانه اقداماتی که از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان  انجام شده بسیار ستودنی و قابل احترام است.

وی ادامه داد: اگر سرعت انتقال اخبار روابط عمومی زیاد نباشد این اخبار را افراد دیگر به نوعی که دوست دارند انتقال می دهند و باید سرعت عمل مد نظر قرار گیرد.

 مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: موفقیت سازمان ها وابسته به فعالیت روابط عمومی است و اصلی ترین حلقه ارتباط میان کارکنان و مدیران روابط عمومی است.

 

 

در پایان همایش  فرحناز محمدزاده روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه به عنوان روابط عمومی برتر  دانشگاه علوم پزشکی انتخاب و  از طرف مدیرکل روابط عمومی استانداری ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و  مدیر روابط عمومی دانشگاه لوح تقدیری به وی اهداء گردید .

شایان ذکر است همچنین به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مراسمی نیزدر دانشکده برگزار و از طرف دانشکده سبد گلی به روابط عمومی دانشکده  اهداء شد .

 

 

 


١٥:٠٧ - 1402/02/30    /    شماره : ٥٣١٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشکده پرستاری و مامایی

 Nursing and Midwifery building, Campus Nazlu, 11 KM Road Seru, Urmia, West Azarbaijan, IRAN