صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
به سایت دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه خوش آمدید

باز گشت به صفحه اصلی

اخبار > اولین همایش بین‌المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی ارومیه

اولین همایش بین‌المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار

    معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، گفت: اولین همایش بین‌المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار ۳ تا ۵ خرداد به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود.

دکتر صابر قلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا آذربایجان غربی، با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی ایمنی بیمار به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های راهبردی و استراتژیک دانشگاه در حوزه تحقیقات و فناوری برقراری ارتباطات ملی و بین المللی دانشگاه با مراکز مختلف است و یکی از راه‌هایی که می‌توان این ارتباطات را برقرار کرد برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی است.

وی، افزود: از اواخر سال ۱۴۰۰ با پیشنهادهایی برای برگزاری چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار و اولین همایش بین المللی مقرر شد در آذرماه ۱۴۰۱ این همایش برگزار شود اما به دلیل شرایط خاص این همایش به اسفندماه موکول شد و در این ماه نیز به دلیل همزمانی با کنگره بین‌المللی بیومارکر در ارومیه، خرداد ماه ۱۴۰۲ را تصویب و نهایی کردیم.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، ابراز داشت: در این همایش مهمانانی از وزارت بهداشت از جمله معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، چند تن از مدیران وزارتخانه حضور خواهند داشت.

دکتر قلیزاده تاکید کرد: حضور اساتید دانشگاهی برتر کشور در این همایش بین‌المللی از بخش‌های دیگر بوده و در حال رایزنی هستیم که نماینده who در ایران هم در این همایش حضور یافته و با حمایت دستگاه‌های اجرایی استان کنگره‌ای در شان استان برگزار کنیم.


 

 

 


١٢:٢١ - 1402/02/30    /    شماره : ٥٣٠٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشکده پرستاری و مامایی

 Nursing and Midwifery building, Campus Nazlu, 11 KM Road Seru, Urmia, West Azarbaijan, IRAN